اخبار رویداد

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان قم برگزار شد
1396/8/13 کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان قم برگزار شد

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان قم با حضور دکتر محمدحسن طالبیان؛ معاون میراث فرهنگی کشور و مدیران ارشد استان در تالار مرکزی شهر در 30 دی ماه برگزار شد.

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان کرمانشاه برگزار شد
1396/8/13 کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان کرمانشاه برگزار شد

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان کرمانشاه با حضور مدیران ارشد استان 29 دی ماه در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در این کنگره اظهار داشت: از مجموع مقالاتی که به دبیرخانه رسید ۸۰ مقاله توسط هیئت داوران برای این کنگره پذیرفته شد.

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان هرمزگان برگزار شد
1396/8/13 کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان هرمزگان برگزار شد

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان هرمزگان با حضور آقای دکتر مجابی عضو شورای سیاست گذاری چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران و مدیران ارشد استان در سالن غدیر شهر بندرعباس در 8 و 9 دی ماه برگزار شد.

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان گلستان برگزار شد
1396/8/13 کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان گلستان برگزار شد

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان گلستان راس ساعت 9 بامداد روز چهارشنبه هشتم دیماه 1395 در سالن ابن سینای دانشگاه ازاد اسلامی گرگان به ریاست جناب آقای مهندس کریمی مدیرکل محترم میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان و ریاست کنگره و با حضور جناب آقای دکتر قلی نژاد مشاور محترم پژوهشگاه میراث فرهنگی و تنی چند از مدیران کل استانی و....با تلاوت ایاتی از کلام الله مجید اغاز به کار نمود. پس از تلاوت قران سرود جمهوری اسلامی نواخته شد و سپس جناب آقای مهندس کریمی با ارایه سخنرانی و خیر مقدم به حضور میهمانان را بهره مند نمودند.

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان بوشهر برگزار شد
1396/8/13 کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان بوشهر برگزار شد

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان بوشهر با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر و مدیران ارشد استان در عمارت دهدشتی و دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه خلیج فارس در 7 و 8 دی ماه برگزار شد.

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان ایلام برگزار شد
1396/8/13 کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان ایلام برگزار شد

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان ایلام با حضور معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و مدیران ارشد استان در دانشگاه ایلام در 14 آذرماه برگزار شد.

کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی استان ایلام، ۱۴ آذرماه در دانشگاه ایلام برگزار می‌شود.
1396/8/13 کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی استان ایلام، ۱۴ آذرماه در دانشگاه ایلام برگزار می‌شود.

کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی استان ایلام، ۱۴ آذرماه در دانشگاه ایلام برگزار می‌شود.

برگزاری کنگره‌های استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران
1396/8/13 برگزاری کنگره‌های استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران

کنگره های استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران از سوی 31 اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آذرماه تا بهمن ماه سالجاری طی یک دوره 3 ماهه برگزار می شود.

شورای دبیران اجرایی کنگره های استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران برگزار شد
1395/7/28 شورای دبیران اجرایی کنگره های استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران برگزار شد

معاون میراث فرهنگی کشور در نشست شورای هماهنگی دبیران اجرایی کنگره های استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران گفت: چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی با هدف بررسی بحران، حفاظت از میراث فرهنگی و مشارکت تمام دستگاه ها صورت می گیرد و استان ها نیز باید به صورت کاملا مستقل با نهادهای استانی و جامعه دانشگاهی همکاری کنند.